в Полтаві занадто багато цікавих місць та подій, які необхідно сфотографувати, і якщо Ви не носите фотоапарат з собою, а маєте мобільний камерофон - ця збірка статей буде у пригоді.
збірник документів і матеріалів, з яких можне дізнатися, як невеличке поселення, що служило фортецею, виросло у велике місто з розвиненою промисловістю та культурою за більш як 1100-літню свою історію
Стаття Гадяцька центральна районна бібліотека ім. Лесі Українки
Бібліотека заснована, як громадська (народна) книгозбірка, у 1861 році з ініціативи М.П.Драгоманова, І.Білика (І.Я.Рудченка) та С.Л.Метлинського.
Спершу діяла в помешканні лікаря Черниша. Читачами були учителі,чиновники,міщани. Бібліотека була платна.
Почесними передплатниками її стали М.Є Салтиков-Щедрін, Л. М. Толстой, родина Драгоманових, Леся Українка. До революції книжковий фонд не перевищував 3 тис. примірників, читачів – близько 200 осіб. У 1918 гадяцькою «Просвітою» (голосувала – О.П. Косач-Пчілка) при бібліотеці влаштовано читальню.
У 1941 році фонд складав 45 тис. томів. У 1961-32 тис., 1989-понад 65 тис. У 1990 читачами бібліотеки були близько 6 тис осіб. Координує роботу 6-к району (44 сільських, 49 шкільних 3 профспілкових і дитячих).
З 2006 року в бібліотеці працює Інтернет-центр. Зараз фонд бібліотеки налічує близько 60 тисяч видань.
Попередня назва Гадяцька районна бібліотека ім. Лесі Українки